Posilňujúci šampón na vlasy Jean Paul Myné - Keratin Empower 250ml

26,30 € 21,92 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Ideálne zloženie pre maximálnu regeneráciu a skrotenie vlasov. 

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampón obsahuje špeciálnu kombináciu rastlinných polypeptidov a oligopeptidov pochádzajúcich zo strukovín a obilnín určených na zlepšenie vzhľadu vlasov. Jeho zloženie sa spája s povrchom vlasov a poskytuje intenzívny reštrukturalizačný účinok, ktorý chráni korienok a končeky pred agresívnymi zásahmi. Je to ideálne zloženie na zabránenie poškodenia vlasov spôsobeného chemickým a tepelným zaťažením. Zaisťuje väčšiu odolnosť proti tepelnému namáhaniu z fénov a žehličiek tým, že zvyšuje schopnosť vlasov udržať vlhkosť po fénovaní.

Vlastnosti produktu

  • Rýchloschnúci efekt.
  • Jednoduchý stylingový efekt.
  • Regeneračný efekt.

Empower System 

Jednoduché použitie s extra silnými intenzívnymi účinkami ošetrenia. Preniká hlboko do vlasových vlákien vďaka svojim aktívnym makromolekulám, ktoré zasahujú do najhlbších vrstiev kutikuly. Keratin Plus Empower zaisťuje dokonalú synergiu medzi šampónom – maskou – bezoplachovým kondicionérom a vašimi vlasmi.

Empower Formula

Rozsah biotechnologických účinných látok. Biotechnológia je oblasť vedy, ktorá sa používa na získavanie bioaktívnych zložiek z mikroorganizmov z laboratórnych kultúr, bez toho, aby sa museli rúbať stromy, aby sa získali rovnaké aktívne zložky. Znamená to tiež starať sa o ekosystém planéty s cieľom podporovať recyklovanie, ktoré podporuje udržateľnosť a dáva surovinám druhý život. 

empower formulácia andopa sk

Biotechnologické aktívne zložky pre vlasy dokážu obnoviť a chrániť štruktúru vlasových vlákien, poskytujú kvasinkové peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sú schopné obnoviť poškodené proteíny spojené s keratínom (KAP) a zaisťujú extra ochranu keratínu vo vlasoch, ako aj jeho sulfidové mostíky.

Návod na použitie

Postupujte podľa týchto 3 krokov, aby ste zo systému Keratin Plus Empower vyťažili maximum:

  1. použite šampón Keratin Plus Empower Refurbishing,
  2. naneste masku Keratin Plus Empower Refurbishing, ktorá zabezpečí hĺbkové preniknutie cez keratínovú bariéru vďaka molekulárnemu pôsobeniu,
  3. skroťte a chráňte vlasy pomocou bezoplachového kondicionéru pre kučeravé alebo rovné vlasy, v závislosti od požadovaného výsledku.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na regeneráciu vlasov
Objem: 250ml
Problematika: Krepovatenie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 16.8.2023
Najlepší šampón na trhu bez sulfatov a parabenov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.