Vyplňujúci balzam na vlasy Jean Paul Myné - Plumping Filler Hair Balm

od 14,30 € od 11,92 € bez DPH

Zvoľte variant

Vyplňujúci balzam na vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 100ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
14,30 €
11,92 € bez DPH
Variant: 300ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
41,21 €
34,34 € bez DPH

Podrobný popis

Produkt inšpirovaný najcennejším balzamom na pery, bohatý, ale pritom ľahký. Zaručuje maximálnu silu pri obnove štruktúry vlákna vďaka zmesi vzácnych jojobových, pšeničných olejov a esenciálnych aminokyselín. 

Hladká a jemná textúra. Inteligentný a reaktívny molekulárny vzorec: viaže sa na vlasy. Prítomnosť PCAorganická látka, ktorá obnovuje prirodzenú hydratáciu pokožky.

Vôňa je jemne kvetinová s príjemnými morským nádychom na prežitie skutočnej chvíle relaxu.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme kondicionér na vlasy - kondicionér poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou - kondicionér poriadne zmyjeme vodou.

Kondicionér odporúčame používať vždy po použití šampónu.

Plumping - vyplňujúca kúra na vlasy

Rovnako ako pery alebo pokožka tváre, aj vlasy často potrebujú pozdvihnúť a vyplniť. Línia Plumping je ideálna pre všetky riedke vlasy alebo vlasy preriedené častými chemickými procedúrami, ktoré je potrebné obnoviť a vyplniť. Línia sa skladá zo šampónu a balzamu, ktoré sa navzájom dokonalo dopĺňajú, aby vašim vlasom dodali úžasný „efekt výplne vlasu“.

Z najlepšieho výskumu sa zrodila nová kvalita

Vlasy boli vždy tým najcennejším doplnkom každej ženy, rám, ktorý dodáva tvári hodnotu a bohatstvo. Každodenná starostlivosť o vlasy je často podceňovaná. Je potrebné sa starať o vlasy tak, ako to robíme každý deň s pokožkou tváre, presne tak ako sa to robí so vzácnym šperkom.

Predstavte si ...

Zažiť konečne pocit lesklých vlasov, vidieť výsledky, ktoré priniesla starostlivosť o vlasy s rovnakou pozornosťou, akou sa staráte o pokožku tváre a svojho tela. Zatvorte oči a predstavte Zatvorte oči a predstavte si, že máte vlasy, ktoré každý obdivuje… Z výskumu a vývoja laboratórií Jean Paul Mynè sa zrodila jedinečná línia b.ju.

Od vlasovej kúry až po vlasovú kozmetiku

Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.

Z najlepších kozmetických princípov a z najprestížnejšej technológie starostlivosti o pleť v kombinácii so špičkovým technologickým výskumom v oblasti vlasových produktov sa zrodila línia, ktorá sa o vaše vlasy stará ako o tie najvzácnejšie šperky.

Najnovšia generácia aktívnych zložiek a inovatívna receptúra, ktorá zaručuje silu ošetrenia, ktorá tu ešte nebola. Predstavuje každodennú rutinu vlasovej starostlivosti každej ženy do budúcnosti.

Rituál krásy

Zážitok, ktorý presahuje silu a účinnosť produktu, vám umožní zažiť ošetrenie skutočne profesionálnym, kde potešenie má mimoriadne dôležitú úlohu. Chvíle prežité v salóne pri v ktorých sa budete cítiť dobre a v ktorých budete prežívať vedomie toho, že robíme dobro pre svoje vlasy. Otvoriť dokument Tvoj rituál krásy.

book web andopa sk

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry na regeneráciu vlasov
Objem: 100ml, 300ml
Problematika: Regenerácia vlasov, Vyplnenie vlasov, Chemicky zničené vlasy
Krajina pôvodu: Taliansko

Produktové video b.ju

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.