Posilňujúci balzam na vlasy Jean Paul Myné - Blooming Reinforcing Hair Treatment

od 12,59 € od 10,49 € bez DPH

Zvoľte variant

Posilňujúca vlasová starostlivosť na vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 100ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
12,59 €
10,49 € bez DPH
Variant: 300ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 14.6.2024
29,57 €
24,64 € bez DPH

Podrobný popis

Ošetrenie s ultra intenzívnou textúrou. Vďaka prítomnosti ľanového oleja, zmesi fytoceramidov a technoaktívnych zložiek najnovšej generácie, zlepšuje štruktúru keratínových vlákien, ktoré boli poškodené počas predchadzajúcich procedúr. Má ultra intenzívny efekt zlepšujúci rozčesávanie, lesk a odolnosť proti poškodeniu.

Jemná vôňa, no zároveň intenzívna. Inšpirované orientálnym svetom, umožní vám cestovať do vzdialených svetov. Aktívne rastlinné látky: slnečnicové semienka, Ceramid 3 a ľanový olej. Biologický kondicionér: nemá vplyv na morskú flóru a faunu. Vyvážená formula.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy  - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Masku nanesieme na vlasy  - masku poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou  - masku poriadne zmyjeme vodou.

Masku odporúčame používať 1krát do týždňa.

Blooming - posilňujúca línia na vlasy

Blooming je ideálna voľba pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú novú silu a posilňujúci kúpeľ, ktorý dáva krehkým vlasom okamžitú odolnosť. Línia sa skladá zo šampónu a intenzívneho ošetrenia po umytí na zabezpečenie maximálnej účinnosti. 

Z najlepšieho výskumu sa zrodila nová kvalita

Vlasy boli vždy tým najcennejším doplnkom každej ženy, rám, ktorý dodáva tvári hodnotu a bohatstvo. Každodenná starostlivosť o vlasy je často podceňovaná. Je potrebné sa starať o vlasy tak, ako to robíme každý deň s pokožkou tváre, presne tak ako sa to robí so vzácnym šperkom.

Predstavte si ...

Zažiť konečne pocit lesklých vlasov, vidieť výsledky, ktoré priniesla starostlivosť o vlasy s rovnakou pozornosťou, akou sa staráte o pokožku tváre a svojho tela. Zatvorte oči a predstavte Zatvorte oči a predstavte si, že máte vlasy, ktoré každý obdivuje… Z výskumu a vývoja laboratórií Jean Paul Mynè sa zrodila jedinečná línia b.ju.

Od vlasovej kúry až po vlasovú kozmetiku

Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.

Z najlepších kozmetických princípov a z najprestížnejšej technológie starostlivosti o pleť v kombinácii so špičkovým technologickým výskumom v oblasti vlasových produktov sa zrodila línia, ktorá sa o vaše vlasy stará ako o tie najvzácnejšie šperky.

Najnovšia generácia aktívnych zložiek a inovatívna receptúra, ktorá zaručuje silu ošetrenia, ktorá tu ešte nebola. Predstavuje každodennú rutinu vlasovej starostlivosti každej ženy do budúcnosti.

Rituál krásy

Zážitok, ktorý presahuje silu a účinnosť produktu, vám umožní zažiť ošetrenie skutočne profesionálnym, kde potešenie má mimoriadne dôležitú úlohu. Chvíle prežité v salóne pri v ktorých sa budete cítiť dobre a v ktorých budete prežívať vedomie toho, že robíme dobro pre svoje vlasy. Otvoriť dokument Tvoj rituál krásy.

book web andopa sk

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na regeneráciu vo vlasoch
Objem: 100ml, 300ml
Problematika: Regenerácia vlasov, Oživenie pre všetky typy vlasov, Posilnenie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko

Produktové video b.ju

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.