Viacúčelová a obnovujúca kúra na vlasy Jean Paul Myné - Supreme Leave In 150ml

19,55 € 16,29 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Viacúčelová a obnovujúca kúra na vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Luxusný a vzácny. Spája všetky 3 línie a umožňuje vám dokončiť alebo začať ošetrenie s množstvom lesku, hydratácie a výživy v absolútnej ľahkosti. Vďaka prítomnosti rastlinných kondicionérov, fytoceramidov, ľanového oleja a najnovšej generácie techno aktívnych zložiek zlepšuje lesk vlasov. Chráni vlas pred vonkajším vplyvov a zdrojov tepla. Používa sa spolu s ostatnými produktmi rady b.ju a je dokonalým produktom pre dosiahnutie maximálneho výsledku a sily všetkých troch ošetrení.

Ceramid 3 rastlinného pôvodu. Olej z ľanových semienok. Hydratačný, ochranný a antistatický účinok vo všetkej ľahkosti. Výber ľahkého kozmetického základu umožňuje ponechať priestor premikroemulziu funkčných technoaktívnych zložiek, zaručujúca neviditeľnú textúru, jednoduchú aplikáciu a nevídaný výsledok.

Používa sa spolu s ďalšími produktmi rady b.ju, Supreme je dokonalým členom pre dosiahnutie maximálneho výsledku a sily všetkých troch ošetrení.

Návod na použitie

Nastriekajte rovnomerne na mokré alebo suché vlasy a necháme pôsobiť. Nezmývame!

Z najlepšieho výskumu sa zrodila nová kvalita

Vlasy boli vždy tým najcennejším doplnkom každej ženy, rám, ktorý dodáva tvári hodnotu a bohatstvo. Každodenná starostlivosť o vlasy je často podceňovaná. Je potrebné sa starať o vlasy tak, ako to robíme každý deň s pokožkou tváre, presne tak ako sa to robí so vzácnym šperkom.

Predstavte si ...

Zažiť konečne pocit lesklých vlasov, vidieť výsledky, ktoré priniesla starostlivosť o vlasy s rovnakou pozornosťou, akou sa staráte o pokožku tváre a svojho tela. Zatvorte oči a predstavte Zatvorte oči a predstavte si, že máte vlasy, ktoré každý obdivuje… Z výskumu a vývoja laboratórií Jean Paul Mynè sa zrodila jedinečná línia b.ju.

Od vlasovej kúry až po vlasovú kozmetiku

Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.Už vás nebavia bežné kúry na starostlivosť o vlasy? Už vám nestačí len hydratovať a umývať vlasy? b.ju je nový rad na ošetrenie vlasov inšpirovaný princípmi vlasovej kozmetiky.

Z najlepších kozmetických princípov a z najprestížnejšej technológie starostlivosti o pleť v kombinácii so špičkovým technologickým výskumom v oblasti vlasových produktov sa zrodila línia, ktorá sa o vaše vlasy stará ako o tie najvzácnejšie šperky.

Najnovšia generácia aktívnych zložiek a inovatívna receptúra, ktorá zaručuje silu ošetrenia, ktorá tu ešte nebola. Predstavuje každodennú rutinu vlasovej starostlivosti každej ženy do budúcnosti.

Rituál krásy

Zážitok, ktorý presahuje silu a účinnosť produktu, vám umožní zažiť ošetrenie skutočne profesionálnym, kde potešenie má mimoriadne dôležitú úlohu. Chvíle prežité v salóne pri v ktorých sa budete cítiť dobre a v ktorých budete prežívať vedomie toho, že robíme dobro pre svoje vlasy. Otvoriť dokument Tvoj rituál krásy.

book web andopa sk

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry na všetky typy vlasov
Objem: 150ml
Problematika: Oživenie pre všetky typy vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko

Produktové video b.ju

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.