Šampón na krehké a jemné vlasy Jean Paul Myné - Ocrys Repair 250ml

30,13 € 25,11 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Až 88% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Repair Shampoo je určený na obnovu poškodených vlasov a zaplavenie ich vitality. Rozžiari, obnoví a jemne skrotí aj tie najpoškodenejšie vlasy. Už od prvého použitia jemná pena zachytáva zvyšky a zároveň uvoľňuje kvapky blahobytu do štruktúry vlasov.

Vínna šťava z kopcov Emilia je „krv“ produkovaná rastlinou ako obrana na hojenie rán. Miazga je neklamným znakom toho, že rastlina začína svoj nový životný cyklus. Táto veľmi bohatá tekutina je životnou silou rastliny a obsahuje zmes živín, ak o sú minerálne soli, aminokyseliny, polyfenoly a organické kyseliny, ktoré sú cenným liekom na pokožku hlavy a kožnú flóru. Zmes prírodných zložiek, ktoré rastlina energeticky absorbuje z pôdy, obsahuje viniferín, mimoriadne silný antioxidant. A práve vďaka viniferínu pôsobí miazga z viniča ako reaktivátor mladosti nielen na pokožku, ale aj na vlasy, zanecháva ich žiarivejšie, pružnejšie a odolnejšie. Viničová šťava nám umožňuje preniesť inteligentnú schopnosť prírody regenerovať sa na vlasy.

Dvojfunkčné rastlinné kapsuly získané zo sójového a kokosového oleja, ktoré pôsobia vo vnútri aj zvonka vlasu, posilňujú jeho lipido vú štruktúru a chránia ho pred vonkajšími agresormi.

Vlastnosti produktu

  • Obnovuje vlasovú štruktúru.
  • Vyživuje a posilňuje vlasy bez zaťaženia.
  • Zvyšuje elasticitu.
  • Zvyšuje odolnosť vlasového vlákna.
  • Opravuje aj tie najkrehkejšie vlasy.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa.

Línia Repair

Repair znamená obnoviť, je to produktový rad špeciálne vyvinutý na výživu a posilnenie krehkých vlasov.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na regeneráciu vlasov
Objem: 250ml
Problematika: Suché a oslabené vlasy, Chemicky zničené vlasy
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.