Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Cerena - Noir 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
109 € 90,83 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vysoko kvalitné nožnice – na kĺzavé strihy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kĺzavé strihy sú v dnešnej dobe jedným z najčastejších strihov vôbec. To je dôvod, prečo by ste si mali vyberať len z tých najkvalitnejších nožníc a produktov. Nožnice na vlasy Cerena – NOIR sú v elegantnej čiernej farbe. Povrch týchto nožníc je saténový, čo znamená, že je v matnej podobe. Nožnice na vlasyCerena – NOIR sú vhodné pre pravákov. Zaručia vám hladké strihanie, bez akýchkoľvek problémov. Ergonomické držanie vám výrazne uľahčí prácu a vaši zákazníci budú od vás odchádzaťs úsmevom na tvári. Neváhajte a zakúpte si nožnice Cerena – NOIR už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Čierna
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Saténový povrch
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.