Efilačné nožnice na vlasy Cerena - Superieur 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
69 € 57,50 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Cerena Superieurtenké nožnice v klasickom dizajne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Efilačné nožnice na vlasy Cerena – SUPERIEURtenké nožnice v klasickom dizajne. Vo všeobecnosti sa tento typ nožníc využíva najčastejšie na preriedenie vlasov, čo je jedným z najčastejších výkonov v kaderníckom salóne. Práve to je dôvod, prečo by ste si mali zakúpiť efilačné nožnice na vlasy Cerena – SUPERIEUR. Ide o vysoko kvalitný produkt, ktorý má vďaka použitým materiálom dlhú životnosť. Okrem iného, obsahuje aj rôzne špeciálne vlastnosti v podobe odnímateľnej opierky prstov a plochy na ich podporu. Je to skutočný unikát, ktorý profesionálom zabezpečí čo najväčší komfort a efektivitu pri práci.

Dodatočné parametre

Kategória: Efilačné nožnice
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Klasická
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Saténový povrch
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.