Kadernícky set v koženom puzdre Jaguar - Pre Style Ergo Set

115 € 95,83 € bez DPH
Skladom (3 ks)

Kadernícky set v koženom púzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky set v koženom puzdre Jaguar – Pre Style Ergo Set je nevyhnutnosťou nielen kaderníckych salónov, ale tiež aj množstva domácností, ktorí si potrpia na kvalitu produktov. Toto jedinečné balenie obsahuje klasické a efilačné ergo nožnice, hrebeň, a tiež britvu. Povrch výrobku je saténový alebo inak povedaný – matný, čo zaručí elegantný dizajn. Nožnice sú vyrobené z nehrdzavejúcej chrómovej ocele a obsahujú aj špeciálne vlastnosti. Medzi tie patrí odnímateľná opierka prstov, a tiež plocha na podporu prstov. Kadernícky set v koženom puzdre je elegantnej značky Jaguár a získal si už priazeň mnohých kaderníckych salónov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady nožníc
Záruka: 1 rok
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Saténový povrch
Poloha rukoväte: Klasická
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.