Set nožníc Olivia Garden - Matt Black 625 + 628

110 € 91,67 € bez DPH
Skladom (>5 ks)

Kadernícke nožnice 6,5" a efilačné nožnice 6,35".

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Olivia Garden Shear Matt Black s ultra ostrými čepeľami z japonskej ocele pre tvrdosť a dlhšiu životnosť. Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožní lahšie držanie nožníc. Hmotnosť nožníc je vyvážená pre zníženie únavy a uvoľnenie napätia v rukách.

Dĺžka nožníc: 16,5 cm
Dĺžka nožníc s opierkou: 18,5 cm

 
Kadernícke efilačné nožnice Olivia Garden Matt Black s ultra ostrými čepeľami z japonskej ocele pre tvrdosť a dlhšiu životnosť. Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožní lahšie držanie nožníc. Hmotnosť nožníc je vyvážená pre zníženie únavy a uvoľnenie napätia v rukách.


Dĺžka nožníc: 15,5 cm
Dĺžka nožníc s opierkou: 17 cm
Počet zubov: 35Kadernícke puzdro pre uloženie kaderníckych a efilačných nožníc a olejčeka. Puzdro má zapínanie na zips.

 

Rozmer: 22 x 12 x 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“