Profesionálne nožnice na vlasy Jaguar - Lumen SL 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
119 € 99,17 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícke nožnice Jaguar Lumen spájajú estetiku a funkčnosť, vďaka svojmu stabilnému ergonomickému tvaru pôsobia ako dokonalý model nožníc pre každého kaderníka. Kadernícke nožnice sú všestranné a umožňujú všetky techniky strihania vlasov. Tieto leštené nožnice sú obzvlášť vhodné na strihanie cez hrebeň a prst a na strihanie prechodov. 

Čepeľ a hrana

Lumen sa vyznačuje reznými vlastnosťami osvedčenej Jaguar White Line. Špeciálne spracovanie kovanej ocele zaisťuje solídnu tvrdosť. Zakrivené telo týchto kaderníckych nožníc ponúka stabilný komfort a dodáva čepeli výrazne väčšiu stabilitu. 

Oceľ a povrch

Kovaná špeciálna oceľ a dodatočné tvrdenie ľadom umožňujú brúsenie, ktoré poskytuje vynikajúcu ostrosť a zachováva ostrie po dlhú dobu. Leštený povrch dodáva týmto kaderníckym nožniciam nielen atraktívny vzhľad, ale tiež im pomáha odolávať vonkajším vplyvom a uľahčuje ich starostlivosť.

Ergonómia a pohyb nožníc

Zakrivený tvar tela nožníc s konvexnou čepeľou nie je atraktívny len na pohľad; tiež dáva čepeli výrazne väčšiu stabilitu pre hladké rezanie. Skrutkový systém v kombinácii s čepeľami poskytuje jednoduché, vynikajúce strihanie, vďaka čomu je strihanie vlasov týmito kaderníckymi nožnicami príjemné. Zaoblené opierky prstov pohladia ruku.

Odsadená rukoväť udržuje kadernícke nožnice ergonomicky a pohodlne umiestnené v ruke kaderníka, čím uvoľňuje napätie vo svaloch. Opierka prstov (odnímateľná) ponúka pohodlné miesto na opretie malíčka, čo umožňuje stabilitu pri vedení kaderníckych nožníc. Uistite sa, že máte dokonale nastavené nožnice.

Vlastnosti produktu

Všetky kadernícke nožnice z radu Jaguar White Line sa dodávajú so zodpovedajúcimi, vysokokvalitnými prstencovými vložkami. Aby sme predišli vytváraniu tlakových bodov, používame do všetkých našich kaderníckych nožníc Jaguar iba kvalitné prstencové vložky vyrobené v Nemecku.

  • Ergonomický tvar rukoväte pre uvoľnenú prácu.
  • Všestranný model.
  • Kvalita vyrobená v Nemecku.
  • Priamo od výrobcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Hmotnosť: 40g
Povrch výrobku: Lesklý povrch
Skrútkovanie: Vario
Krajina pôvodu: Nemecko
Poloha rukoväte: Offset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Doplnky: Odnímateľná opierka prstov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.