Vianočný balíček č.17 - Proti starnúca línia - Jean Paul Myné Revamping Kit

Novinka Tip
53 € 44,17 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Proti starnúca línia pre ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Revamping Shampoo 300ml -  Šampón využíva veľmi jemné povrchovo aktívne látky, fytoceramidy získané zo slnečnicového oleja a najnovšiu generáciu technoaktívnych zložiek, ktoré poskytujú úľavu suchým a lámavým vlasom. Okamžite zlepšuje vzhľad a textúru. Čistiaci efekt nežiaducich zvyškov produktov pripraví vlasové vlákno na následné ošetrenie.
  • Revamping Hair Butter  Bohaté a vyživujúce maslo vám umožní obnoviť „porézne“ vlasy, viditeľne zlepšuje ich vzhľad ihneď po prvom použití. Jeho formula je skutočné dielo kozmetického sveta, svoj potenciál využije hlavne na extrémne zaťažených a nepoddajných vlasoch s dobou pôsobenia minimálne 10 minút.
  • Enjoyable Glaze -  Hydratačná modelovacia glazúra, ľahká fixácia. Typ vlasov: všetky typy vlasov. Spôsob použitia: na vlhké vlasy, pred česaním alebo môže byť použitý ako konečný styling na suché vlasy. Funkcie: uhladený vzhľad alebo perfektné kučery, pomáha pri fúkaní a krepovitosť máte pod kontrolu. Jednoduchá aplikácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2022
Balenie: 150ml, 2x300ml
Darček pre: Ženu
Použitie: Proti stárnuce pôsobenie
Krajina pôvodu: Taliansko

Návod na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.