Šampón pre objem vo vlasoch Jean Paul Myné - Ocrys Full Body 250ml

31,08 € 25,90 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024

Až 88% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Full body šampón bol vyvinutý tak, aby do tenkých, jemných vlasov vtlačil telo a objem s pozoruhodnými výsledkami. Tento ľahký šampón vyživujehydratuje a zároveň udržuje vlasy lesklé a žiarivé.

Extrakt zo slezu: jeho hydratačné vlastnosti ho robia obzvlášť užitočným pre jemné, lámavé vlasy. Sliz obsiahnutý v rastline posilňuje vlasové vlákno a dodáva objem. Preniká hlboko do vlasového vlákna a zanecháva vlasy jemné a lesklé.

Výťažok z lipového kvetu: táto vzácna zložka je nabitá fytochemikáliami, ktoré dodávajú vlasom maximálny objem a znižujú poškodenie a zanechávajú krehké vlasy jemné, lesklé a plné objemu. Tento konkrétny extrakt získaný z lipových púčikov je bohatý na flavonoidy, peptidy, polysacharidy a aminokyseliny, ktoré vytvárajú početné väzby s vlasovým vláknom, pomáhajú zvy šovať objem a poskytujú dvojnásobný objemový účinok ako štandardná komerčná aktívna zložka.

Vlastnosti produktu

  • Dodáva vlasovej štruktúre trvalý objem.
  • Zvyšuje žiarivosť jemných vlasov.
  • Posilňuje vlasové vlákno.
  • Špeciálne vyvinutý pre jemné vlasy.
  • Antistatické.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa.

Línia Full Body

Produktový rad Full Body dodáva vlasom štruktúru a objem. Povzbudzujúci rituál pre jemné vlasy, ktorým chýba vitalita.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na objem vo vlasoch
Objem: 250ml
Problematika: Podpora objemu vo vlasoch
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.