Šampón na farbené vlasy Jean Paul Myné - Ocrys Deva 250ml

31,08 € 25,90 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Až 88% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Šampón Deva novej generácie je špeciálne navrhnutý tak, aby udržal čerstvo zafarbené vlasy žiarivé a zároveň ich chránil pri aj po umývaní.

Súbor 100% rastlinných extraktov: extrakt z kvetov Fabiana Imbricata, extrakt z Rebríček obyčajný, extrakt z kvetov rastliny divizna, výťažok z kvetov Acmella Oleracea, ktoré chránia vlasy pred poškodením UVA a UVB a starnutím, udržiavajú ich pružné, žiarivé a predlžujú životnosť farby.

Hydrolyzovaný extrakt zo zeleného orecha dodáva vlasom schopnosť zachovať si vysokú antioxidačnú silu. Vytvára ochranný film, ktorý znižuje vyblednutie farby spôsobené poškodením voľnými radikálmi spôsobenými UV žiarením.

Hydrolyzovaný extrakt zo šupky rajčín získaný zo šupky paradajok pomocou procesu bioskvapalnenia. Mimoriadne bohatý na lykopén pomáha chrániť vlasy pred znečistením životného prostredia a zachováva lesk.

Vlastnosti produktu

  • Ochrana farieb.
  • Dlhotrvajúci odlesk farieb.
  • Dodáva lesk.
  • Vyživuje hlboko vo vnútri.
  • Chráni a zachováva farbu.
  • Zvýrazňuje kozmetickú farbu.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa.

Línia Deva

Deva je pre „to, čo žiari“, božskú bytosť alebo silu prírody. Je špeciálne vyvinutý na ochranu a zvýšenie lesku farbených vlasov.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na farbené vlasy
Objem: 250ml
Problematika: Na farbené vlasy
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.