Bezoplachový posilňujúci krém s vyhladzujúcim účinkom Jean Paul Myné - Keratin Empower 150ml

26,80 € 22,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Vyhladzujúci bezoplachový krém s intenzívnym posilňujúcim účinkom.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Prestížne tajomstvo doma aj v salóne, ktoré sa spája so šampónom a maskou. Zanecháva vlasy skutočné lesklé, hydratované a vyživené, pričom ostávajú extrémne ľahké.

Vlastnosti

  • Neuveriteľný lesk.
  • Zabraňuje krepovateniu.
  • Dosiahnutie hladkého fénovania.

Empower System 

Jednoduché použitie s extra silnými intenzívnymi účinkami ošetrenia. Preniká hlboko do vlasových vlákien vďaka svojim aktívnym makromolekulám, ktoré zasahujú do najhlbších vrstiev kutikuly. Keratin Plus Empower zaisťuje dokonalú synergiu medzi šampónom – maskou – bezoplachovým kondicionérom a vašimi vlasmi.

Empower Formula

Rozsah biotechnologických účinných látok. Biotechnológia je oblasť vedy, ktorá sa používa na získavanie bioaktívnych zložiek z mikroorganizmov z laboratórnych kultúr, bez toho, aby sa museli rúbať stromy, aby sa získali rovnaké aktívne zložky. Znamená to tiež starať sa o ekosystém planéty s cieľom podporovať recyklovanie, ktoré podporuje udržateľnosť a dáva surovinám druhý život. 

empower formulácia andopa sk

Biotechnologické aktívne zložky pre vlasy dokážu obnoviť a chrániť štruktúru vlasových vlákien, poskytujú kvasinkové peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sú schopné obnoviť poškodené proteíny spojené s keratínom (KAP) a zaisťujú extra ochranu keratínu vo vlasoch, ako aj jeho sulfidové mostíky.

Návod na použitie

Postupujte podľa týchto 3 krokov, aby ste zo systému Keratin Plus Empower vyťažili maximum:

  1. použite šampón Keratin Plus Empower Refurbishing,
  2. naneste masku Keratin Plus Empower Refurbishing, ktorá zabezpečí hĺbkové preniknutie cez keratínovú bariéru vďaka molekulárnemu pôsobeniu,
  3. skroťte a chráňte vlasy pomocou bezoplachového kondicionéru pre kučeravé alebo rovné vlasy, v závislosti od požadovaného výsledku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 150ml
Použitie: Uhladzujúci kondicionér
Problematika: Krepovatenie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
IK Avatar autora | 7.5.2024
S produktom som maximálne spokojná, určite odporúčam.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.