Regeneračná maska na vlasy ASP - Vitaplex 03 200ml

26,57 € 22,14 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Jedinečná maska na vlasy pre udržanie kondície.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska na vlasy ASP Vitaplex Part 3 udržiava vaše vlasy krásne, zdravé a celkovo v dobrej kondícii. Vďaka obsahu komplexu RAV19 budú pri pravidelnom používaní vlasy silné, keď obnovuje ich keratínovú štruktúru a vlasom tiež poskytuje chýbajúci objem. Jej pravidelné používanie tak už v priebehu niekoľkých dní prispeje k výraznému zlepšeniu kvality vlasov. Rovnako, ako ostatné produkty z radu Vitaplex, aj maska podporuje ochranu vlasov a ich farby pred škodlivým UV žiarením.

Vlasy budú už po niekoľkých použitiach výrazne jemnejšie, zdravšie a lesklejšie. Tiež je vhodné ju používať pri farbení vlasov a melíre, ktoré tak budú mať dlhšiu trvácnosť. Vlasovú masku ASP Vitaplex Part 3 je vhodné používať aspoň 1x do týždňa, v prípade extrémne poškodených vlasov aj častejšie. Masku je potrebné pomocou uteráku aplikovať do mierne vlhkých vlasov pomocou uteráku a nechať približne 10 minút pôsobiť. Potom ju už stačí jednoducho vymyť.

Použitie masky na vlasy ASP Vitaplex Part 3 bez obáv zvládnete v domácich podmienkach. Pre špičkovú starostlivosť o vlasy zákazničok odporúčame jej použitie aj v profesionálnych vlasových salónoch.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy  - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Masku nanesieme na vlasy  - masku poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou  - masku poriadne zmyjeme vodou.

Masku odporúčame používať 1krát do týždňa

Vlastnosti a výhody

  • Úplne odlišný prístup ako ostatné Plex na trhu.
  • Obnovuje vlasy do ich pôvodného stavu pomocou najnovšej Rav19 technológie.
  • Chráni vnútornú štruktúru vlasu.
  • Chráni vlasy počas farbenia a melírovania, obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu.
  • Vitaplex replikuje prírodu a nahrádza 19 aminokyselinových väzieb vo vlase (keratín).
  • Amino-kyselinové reťazce sú obnovené v rovnakej frekvencii ako sa prírodne nachádzajú vo vlase.
  • Vlasy vyzerajú zdravšie, jemnejšie a lesklejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na regeneráciu vo vlasoch
Objem: 200ml
Problematika: Regenerácia vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.