Vianočný balíček č.20 - Stylingový kit na vlasy - Jean Paul Myné Hug Kit II

Novinka Tip
47 € 39,17 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Stylingový kit na vlasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Enjoyable Hair Spray Intense -  Ultra jemný lak na vlasy, bez zvyškov, silná fixácia. Typ vlasov: Všetky typy. Spôsob použitia: na suché vlasy, ľahko spracovateľný. Pôsobí dlhotrvajúco a pevne drží, pôsobí mohutne, chráni pred vlhkosťou a dodáva objem. Navyše: vlasy nezaťažuje, nezanecháva zvyšky, dodáva lesk.
  • Dry Shampoo  Suché šampóny sú obľúbeným spôsobom, ako oživiť vlasy medzi umytiami. Tiež sa však hodia na rýchlu úpravu vlasov, keď nie je zrovna čas či prístup ku klasickému šampónu a vode.
  • Serum Hair Protector Intense -  Ochranné sérum, ktoré skrotí vaše vlasy. Typ vlasov: všetky typy. Spôsob použitia: pred česaním vlasov na vlhké vlasy na rozčesanie pred použitím zdroja tepla alebo na suché vlasy pred použitím žehličky. Funkcie: obnovuje a zvlhčuje, dodáva kontrolu nad vlasmi a lesk, chráni pred vlhkosťou. Okamžite sa vstrebáva.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2022
Balenie: 150ml, 100ml, 400ml
Darček pre: Ženu, Muža
Použitie: Styling
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.