Bezoplachový posilňujúci krém pre podporu kučier Jean Paul Myné - Keratin Empower 150ml

26,80 € 22,33 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Bezoplachový krém proti krepovateniu vlasov na podporu vĺn.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Je ideálnym posledným doplnkom systému Empower v salóne aj doma. Aplikujte na mokré vlasy a dodajte výživu kučeravým vlasom s ochranou pred vlhkosťou a vonkajšími vplyvmi. Rafinovaný a účinný kondicionér pomáha zachovať prirodzenú úroveň hydratácie a hebkosti vlasov a zároveň potláča krepovatenie.

Vlastnosti

  • Skrotí kučeravé vlasy.
  • Uľahčí rozčesávanie.
  • Hydratuje.
  • Zabraňuje krepovateniu.

Empower System 

Jednoduché použitie s extra silnými intenzívnymi účinkami ošetrenia. Preniká hlboko do vlasových vlákien vďaka svojim aktívnym makromolekulám, ktoré zasahujú do najhlbších vrstiev kutikuly. Keratin Plus Empower zaisťuje dokonalú synergiu medzi šampónom – maskou – bezoplachovým kondicionérom a vašimi vlasmi.

Empower Formula

Rozsah biotechnologických účinných látok. Biotechnológia je oblasť vedy, ktorá sa používa na získavanie bioaktívnych zložiek z mikroorganizmov z laboratórnych kultúr, bez toho, aby sa museli rúbať stromy, aby sa získali rovnaké aktívne zložky. Znamená to tiež starať sa o ekosystém planéty s cieľom podporovať recyklovanie, ktoré podporuje udržateľnosť a dáva surovinám druhý život. 

empower formulácia andopa sk

Biotechnologické aktívne zložky pre vlasy dokážu obnoviť a chrániť štruktúru vlasových vlákien, poskytujú kvasinkové peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sú schopné obnoviť poškodené proteíny spojené s keratínom (KAP) a zaisťujú extra ochranu keratínu vo vlasoch, ako aj jeho sulfidové mostíky.

Návod na použitie

Postupujte podľa týchto 3 krokov, aby ste zo systému Keratin Plus Empower vyťažili maximum:

  1. použite šampón Keratin Plus Empower Refurbishing,
  2. naneste masku Keratin Plus Empower Refurbishing, ktorá zabezpečí hĺbkové preniknutie cez keratínovú bariéru vďaka molekulárnemu pôsobeniu,
  3. skroťte a chráňte vlasy pomocou bezoplachového kondicionéru pre kučeravé alebo rovné vlasy, v závislosti od požadovaného výsledku.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na podporu kučier
Objem: 150ml
Použitie: Kondicionér na podporu vĺn
Problematika: Krepovatenie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.