Sprej na jemné vlasy bez objemu ASP - Volume Enhance 250ml

17,39 € 14,49 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Objemový kondicionér na jemné vlasy bez objemu.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezoplachový kondicionér na jemné vlasy ASP Kitoko Volume Enhance v spreji vlasy nezaťažuje a vytvára objem. Vlasy sú po jeho použití antistatické, vyživené a zachovávajú si dlhotrvajúci objem. Je tvorený špeciálnou technológiou elektrónových prijímačov, ktorá má zvýšený obsah antioxidantov, čím chráni vlasy a pokožku hlavy a znižuje efekt elektrizovania vlasov. Okrem toho obsahuje množstvo prírodných látok, ktoré zanechávajú vlasy hodvábne jemné a ľahko upraviteľné.

Hlavnou ochrannou zložkou kondicionéru Kitoko Volume Enhance je bambucké maslo, ktoré funguje ako prírodný UV filter chrániaci vlasy pred slnečným žiarením a vysokými teplotami. Vitamín B5 (panthenol) má elektrostatické, antibakteriálne a regeneračné účinky. Extrakty z ďatlovníka a zeleného čaju obsahujú ďalšie vitamíny a minerály potrebné pre zdravý rast vlasov a ich posilnenie. Samozrejmosťou je, že kondicionér neobsahuje žiadne sulfáty, silikóny, parabény, vosky či minerálne oleje, ktoré by vlasy zbytočne zaťažovali.

Vo všeobecnosti odporúčame použitie kondicionéru ASP Kitoko Volume Enhance po každom umytí vlasov šampónom z rovnakého radu. Práve preto je vhodné, aby ste si tieto prípravky zaobstarali domov, ale sú rovnako vhodné k použitiu v profesionálnych kaderníckych salónoch.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Nanesieme kondicionér na vlasy - naneste na umyté, uterákom vysušené vlasy. Nastriekajte rovnomerne od korienkov ku končekom a prečešte.
2. Neoplachujeme - kondicionér z vlasov neoplachujeme.

Príčiny

Prirodzene jemné vlasy sú zvyčajne mastnejšie ako normálne kvôli väčšiemu počtu mazových žliaz na pokožke hlavy. Produkujú príliš veľa prirodzeného alebo kožného mazu a výsledkom je, že vlasy sú ochabnuté, bez štruktúry a prirodzeného vzhľadu. Tento typ vlasov je tiež jemnejší, čo znamená, že pravidelná starostlivosť je dôležitá na udržanie ich sily a zdravia. Okrem týchto faktorov sa môžu s pribúdajúcim vekom vlasy stenčovať.

Ďalšie príčiny suchých vlasov bez života sú často spôsobené vonkajšími faktormi alebo dokonca vlastným pričinením: nesprávna diéta, hormonálna nerovnováha (najmä u dospievajúcich žien), podnebie (horúce a studené teploty), znečistenie, nadmerná manipulácia s vlasmi, používanie nevhodných produktov na vlasy, choroba a s ňou predpísané lieky. 

Symptómy

Zle vyzerajúce vlasy bez života, styling, ktorý vo vlasoch nedrží dobre, rozlietané a ľahko zamotateľné vlasy.

Volume-Enhance línia 

Kitoko Volume-Enhance spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Každý produkt bol vytvorený tak, aby osviežil a dodal objem jemným vlasom bez tiaže, pričom ich zanechá bez statickej elektriny, revitalizuje ich a dodáva štruktúru vlasu.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Objemové spreje do vlasov
Objem: 250ml
Použitie: Na objem vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.