Šampón na zvyšky produktov vo vlasoch ASP - Purifying

od 17,39 € od 14,49 € bez DPH

Zvoľte variant

Hĺbkovo čistiaci šampón na vlasy na odstránenie nánosov.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 250ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
17,39 €
14,49 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
39,49 €
32,91 € bez DPH

Podrobný popis

Naše vlasy počas dňa trpia pôsobením mnohých vonkajších vplyvov, usádzanie nečistôt nevynímajúc. Tie sa však nemusia usádzať iba z okolia, ale aj z kozmetických prípravkov určených práve na ne. Pri dlhodobom zanedbávaní tohto faktora môže dochádzať k ich poškodzovaniu. Riešením pre hĺbkové čistenie je však šampón na vlasy ASP Kitoko Purifying, ktorý obsahuje množstvo rastlinných extraktov či jedinečnú technológiu elektrónových prijímačov, ktorá chráni pred UV žiarením a tiež vedie k znižovaniu efektu elektrizovania vlasov.

Keďže sa jedná o hĺbkovo čistiaci šampón na vlasy, neobsahuje žiadne parabény, silikóny, sulfáty, vosky či minerálne soli, skrátka žiadne látky, ktoré sa vo veľkej miere podieľajú na tvorbe usadenín. Čo tu však rozhodne nájdeme sú výťažky z mahagónového dreva a zeleného čaju, ktoré sú bohatým zdrojom panthenolu a ďalších vitamínov podporujúcich rast a pevnosť vlasov. K zvýšenej hydratácii nemalou mierou prispieva bambucké maslo. Aby vlasy po jeho použití neostávali len zdravé, ale aj krásne, je tvorený špeciálnou formulou na ochranu farby.

Vo všeobecnosti sa odporúča používanie šampónov na vlasy aspoň 3x týždenne a rovnako je tomu aj v tomto prípade. Práve to je významný dôvod, prečo by ste si mali Kitoko Purifying zaobstarať aj domov. Jedná sa však tiež o spoľahlivý prípravok do kaderníckych salónov.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa. Po použití šampónu naneste kondicionér na lupiny a svrbivú pokožku Dandruff Control.

Príčiny

Neustále zaťažujeme naše vlasy tónikami, ampulkami alebo stylingom v snahe o ideálny účes. Ak nepoužijeme správne produkty alebo ich dostatočne neodstránime, môžu sa tieto produkty nahromadiť a zanechať zvyšky na povrchu vlasov a pokožky hlavy. Najčastejším vinníkom sú stylingové produkty.

Symptómy

Vlasy môžu pôsobiť matne a bez života, pokožka hlavy môže svrbieť, náročnejšie pre srpávny styling, česaním sa môže z vlasov uvoľniť šupinatý prášok.

Purifying línia

Kitoko Purifying spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby jemne detoxikoval vlasy a odstránil všetky známky nepriaznivého nahromadenia produktu.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace šampóny na vlasy
Objem: 250ml, 1000ml
Problematika: Na očistenie od zvyškov produktov vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.