Ochranný sprej pre vlasy proti slnku ASP - Sun Defence 100ml

9,34 € 7,78 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sprej na vlasy s UV ochranou pred slnečnými lúčmi.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Väčšina z nás sa vždy teší na dlhé, teplé a slnečné dni, ktoré môžeme tráviť vonku. Pri vyšších teplotách a všeobecne dlhšom pobyte na slnku je samozrejmosťou použitie opaľovacieho krému, no na vlasy sa veľmi často zabúda. Tie pritom výrazne trpia intenzívnym UV žiarením prichádzajúcim zo slnka. To ich svojim pôsobením oslabuje, dehydruje a tiež má neblahý vplyv na ich farbu. Pre ochranu a starostlivosť pred slnečnými lúčmi sme vyvinuli ochranný sprej na vlasy ASP Kitoko Sun Defence UV, ktorý vlasy spoľahlivo ochráni práve pred pôsobením UV žiarenia.

Tomu zodpovedá aj jeho zloženie. Na jednej strane to je extrakt z granátového jablka, ktoré v sebe nesie prirodzené UV filtre, ktoré sú doplnené aj pridanými UV filtrami pre zvýšenú ochranu. Na druhej strane tu nájdeme zložky ako bambucké maslo, výťažky zo zeleného čaju, rooibos či vitamíny A a E, ktoré dodávajú vlasom potrebnú hydratáciu a podporujú ich rast a pevnosť. Skrátka vynikajúce zloženie pre ochranu a podporu zdravia vlasov.

So svojou veľkosťou nezaberie veľa miesta v cestovnej či plážovej taške, ale je rovnako vhodné ho použiť aj pri krátkej prechádzke do blízkeho parku. Práve z tohto dôvodu je žiadúce si sprej na vlasy Kitoko Sun Defence UV zaobstarať domov, aby bol vždy poruke.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na regeneráciu vo vlasoch
Objem: 100ml
Problematika: Ochrana pred slnkom
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.