Regeneračná maska na poškodené vlasy Revlon - Pro You Fixer 500ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Revlon
11,10 € 9,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vďaka tejto rade dosiahnete okamžitú a dlhodobú regeneráciu vlasov. Jedná sa o intenzívne ošetrenie obohatené o Keracomplex s mnohými benefitmi, ktoré vlasy zanechajú hebké, lesklé a hĺbkovo regenerované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska na obnovu zdravia vlasov. Vďaka intenzívnemu ošetreniu sú vlasy hebké a lesklé. Po umytí šampónom Fixer naneste masku do stredných dĺžok až po končeky. Nechajte pôsobiť 3-5 minút a dôkladne opláchnite.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na regeneráciu vo vlasoch
Objem: 500ml
Použitie: Expresné ošetrenie vlasov
Problematika: Suché a oslabené vlasy, Hydratácia suchých a unavených vlasov
Krajina pôvodu: USA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Revlon

Revlon, Inc. je popredná globálna kozmetická spoločnosť s portfóliom ikonických značiek, ktoré menia životy žien a mužov na celom svete. Naša spoločnosť vyrába a predáva farebnú kozmetiku, farby na vlasy a starostlivosť, starostlivosť o pleť, starostlivosť o krásu a vône prostredníctvom rozmanitého portfólia viac ako 15 značiek predávaných vo viac ako 150 krajinách.

Sme inšpirovaní originalitou, víziou a nepokojnou zvedavosťou našich zakladateľov a zdieľame ich vášeň pre podnikanie v oblasti krásy. Pracujeme zodpovedne a veríme, že na tom, ako podnikáme, záleží rovnako ako na výsledkoch, ktoré dosahujeme. Sme odvážni, odvážni a orientovaní na výsledky a oslavujeme individualitu v našich tímoch a medzi spotrebiteľmi, ktorým slúžime.