Regeneračné ampulky na vlasy Revlon - Pro You Fixer Booster 10x15ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Revlon
14,40 € 12 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Vďaka tejto rade dosiahnete okamžitú  a dlhodobú  regeneráciu vlasov. Jedná sa o intenzívne  ošetrenie  obohatené o Keracomplex  s mnohými benefitmi, ktoré vlasy zanechajú hebkélesklé  a hĺbkovo regenerované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Extra intenzívne ošetrenie poškodených vlasov. Vďaka použitiu ampuliek vaše vlasy získajú späť svoju stratenú krásu. Po použití masky Fixer aplikujte ampulky do stredných dĺžok až po končeky. Neoplachujte.

Dodatočné parametre

Kategória: Ampulky a toniká na vlasy
Objem: 10x15ml
Problematika: Hydratácia suchých a unavených vlasov
Krajina pôvodu: USA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Revlon

Revlon, Inc. je popredná globálna kozmetická spoločnosť s portfóliom ikonických značiek, ktoré menia životy žien a mužov na celom svete. Naša spoločnosť vyrába a predáva farebnú kozmetiku, farby na vlasy a starostlivosť, starostlivosť o pleť, starostlivosť o krásu a vône prostredníctvom rozmanitého portfólia viac ako 15 značiek predávaných vo viac ako 150 krajinách.

Sme inšpirovaní originalitou, víziou a nepokojnou zvedavosťou našich zakladateľov a zdieľame ich vášeň pre podnikanie v oblasti krásy. Pracujeme zodpovedne a veríme, že na tom, ako podnikáme, záleží rovnako ako na výsledkoch, ktoré dosahujeme. Sme odvážni, odvážni a orientovaní na výsledky a oslavujeme individualitu v našich tímoch a medzi spotrebiteľmi, ktorým slúžime.