Vitaplex kit na domáce ošetrenie ASP - Vitaplex

66,24 € 55,20 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Vitaplex kit na domáce ošetrenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Šampón Vitaplex 275ml Šampón Vitaplex bol špeciálne vyvinutý na posilnenie účinkov starostlivosti Vitaplex. Tento jemný šampón bez sulfátov na každodenné použitie so zložkou RAV19 a výživným bambuckým maslom, arganovým olejom a panthenolom obnovuje vlasy a zanecháva ich silné, pružné a žiarivé. Technológia Colour Lock a UV filtre predlžujú životnosť farby a chránia pred vplyvmi prostredia.
  • Kondicionér Vitaplex 275ml Kondicionér Vitaplex bol špeciálne vyvinutý na posilnenie účinkov starostlivosti Vitaplex. Tento luxusný kondicionér bez silikónu na každodenné použitie so zložkou RAV19 a výživným bambuckým maslom, arganovým olejom a panthenolom vypĺňa vlasy a zanecháva ich silné, pružné a nádherne žiarivé. Technológia Colour Lock a UV filtre predlžujú životnosť farby a chránia pred vplyvmi prostredia.
  • Maska part 3 Vitaplex 200ml-  Jedinečný produkt pre domáce použitie, na ošetrovaciu kúru a udržiavanie kondície vlasov po aplikácií 01 a 02. Udržiava neporovnateľné krásne a zdravé vlasy. Obsahuje komplex RAV19 na posilnenie akcie dielu VITAPLEX 02 a kationových molekúl, ktoré chránia kutikuly pred mechanickým poškodením.

Vlastnosti a výhody

asp_vitaplex_vlastnosti_andopa_sk

  • Úplne odlišný prístup ako ostatné Plex na trhu.
  • Obnovuje vlasy do ich pôvodného stavu pomocou najnovšej Rav19 technológie.
  • Chráni vnútornú štruktúru vlasu.
  • Chráni vlasy počas farbenia a melírovania, obnovuje pôvodnú štruktúru vlasu.
  • Vitaplex replikuje prírodu a nahrádza 19 aminokyselinových väzieb vo vlase (keratín).
  • Amino-kyselinové reťazce sú obnovené v rovnakej frekvencii ako sa prírodne nachádzajú vo vlase.
  • Vlasy vyzerajú zdravšie, jemnejšie a lesklejšie.

Regeneračná línia Vitaplexasp_kitoko_hydro_revive_línia_andopa_sk_2

Línia zameraná na posilnenie účinkov kúry Vitaplex. Súčasťou línie je:

Šampón pre posilnenie účinkov Vitaplex kúry

Šampón Vitaplex bol špeciálne vyvinutý na posilnenie účinkov starostlivosti Vitaplex. Tento jemný šampón bez sulfátov na každodenné použitie so zložkou RAV19 a výživným bambuckým maslom, arganovým olejom a panthenolom obnovuje vlasy a zanecháva ich silné, pružné a žiarivé. Technológia Colour Lock a UV filtre predlžujú životnosť farby a chránia pred vplyvmi prostredia.

Kondicionér pre posilnenie účinkov Vitaplex kúry

Tento luxusný kondicionér bez silikónu na každodenné použitie so zložkou RAV19 a výživným bambuckým maslom, arganovým olejom a panthenolom vypĺňa vlasy a zanecháva ich silné, pružné a nádherne žiarivé. Technológia Colour Lock a UV filtre predlžujú životnosť farby a chránia pred vplyvmi prostredia.

Regeneračná maska na vlasy Vitaplex 03

Udržiava neporovnateľné krásne a zdravé vlasy. Obsahuje komplex RAV19 na posilnenie akcie dielu Vitaplex 02 a kationových molekúl, ktoré chránia kutikuly pred mechanickým poškodením.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíky a sety
Balenie: 2x275, 1x200ml
Problematika: Regenerácia vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 20.4.2022
Skvelá vec, ponúkli mi ju v salóne po farbení. Vlasy sú na nepoznanie a dokonca mi aj rýchlejšie rastú. Keď prídem na ďalšie farbenie, určite si kúpim ďalší balíček.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.