Šampón pre všetky typy vlasov ASP - Oil Treatment

od 18,61 € od 15,51 € bez DPH

Zvoľte variant

Každodenný  šampón pre všetky typy vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 250ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
18,61 €
15,51 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 18.6.2024
41,94 €
34,95 € bez DPH

Podrobný popis

Šampón na vlasy ASP Kitoko Oil Treatment s olejom v sebe spája výťažky z afrických rastlín s jedinečnou technológiou elektronických prijímačov, ktorá znižuje efekt elektrizovania vlasov. Po použití zanecháva vlasy jemné, lesklé a ľahko ovládateľné, za čo vďačí mnohým prírodným zložkám. Smektický íl vlasy jemne čistí a znižuje frekvenciu umývania vlasov, zelený čaj, výťažky z afrického tulipánového stromu a vitamíny A a E zase pôsobia ako silné antioxidanty. Bambucké maslo vlasy hydratuje a tvorí prirodzený UV filter, ktorý chráni vlasy pred slnečným žiarením spôsobujúcim poškodenie a vyblednutie farby vlasov. Naopak, neobsahuje žiadne sulfáty, parabény, silikóny, minerálne oleje či minerálne soli, ktoré vlasy zbytočne zaťažujú a pripravujú ich o prirodzenú krásu.

Aj keby sa zo zloženia šampónu Kitoko Oil Treatment mohlo zdať, že jeho použitie bude náročné, opak je pravdou. Nevyžaduje si žiadne špeciálne postupy, znalosti, ani nástroje. Pre dokonalé výsledky odporúčame jeho použitie aspoň 3-krát týždenne.

ASP Kitoko Oil Treatment je obľúbeným vlasovým šampónom v profesionálnych kaderníckych salónoch, ale vďaka jednoduchému spôsobu použitia si ho môžete zaobstarať aj domov, čo vám pomôže k dosiahnutiu perfektne vyžívených a zdravých vlasov.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa. Po použití šampónu naneste kondicionér pre všetky typy vlasov Oil Treatment.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na všetky typy vlasov
Objem: 100ml, 250ml, 1000ml
Problematika: Oživenie pre všetky typy vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.