Maska na lámavé a poškodené vlasy ASP - Nutri Restore

od 17,39 € od 14,49 € bez DPH

Zvoľte variant

Maska na krehké, lámavé a poškodené vlasy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 200ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
17,39 €
14,49 € bez DPH
Variant: 450ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 28.5.2024
28,96 €
24,13 € bez DPH

Podrobný popis

Jemná, hĺbkovo pôsobiaca regeneračná maska na vlasy ASP Kitoko Nutri Restore je vhodná k použitiu na krehké, lámavé a poškodené vlasy, ktoré pri dlhodobom používaní zanecháva vyživené, jemné, pružné, lesklé a celkovo v lepšej kondícii. Deje sa tak vďaka množstvu prírodných látok obsiahnutých v jej zložení. Výťažky z ibišteka, zeleného čaju, papyrusu a tamarindu indického bojujú proti vypadávaniu vlasov, podporujú ich rast, pevnosť a jemnosť. Vďaka špeciálnej formule si dlhodobo zachovajú svoju farbu a maska je tiež obohatená o vitamíny A a E.

Aj keby sa toto zloženie mohlo zdať bohaté, zďaleka nekončíme. Vlasy sa každý deň stretávajú s rôznymi nástrahami, a preto ich je potrebné v dostatočnej miere chrániť. Práve preto tu je bambucké maslo a technológia elektrónových prijímačov, ktoré spoločne bojujú proti škodlivému UV žiareniu, chránia vlasy a pokožku hlavy a tiež znižujú efekt elektrizovania. O ochranu pred škodlivými chemikáliami bolo postarané už pri výrobe masky, a tak neobsahuje žiadne parabény, silikóny, sulfáty, vosky a minerálne soli, ktoré by viedli práve k efektu, proti ktorému maska bojuje.

Použitie vlasovej masky ASP Kitoko Nutri Restore je rovnako jednoduché, ako pri celom tomto produktovom rade. Frekvencia použitia sa líši od jednotlivých vlasov, ale môžeme len odporučiť použitie 1x do týždňa. To bez obáv zvládnete v pohodlí domova, ale tiež je to skvelý prípravok k použitiu v kaderníckom salóne.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy  - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Masku nanesieme na vlasy  - masku poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou  - masku poriadne zmyjeme vodou.

Masku odporúčame používať 1krát do týždňa.

Príčiny

Vlasy často vystavujeme škodlivým vplyvom, ako je napríklad nadmerné používanie tepelných elektronických prístrojov, čo môže mať za následok, že vlasy budú krehké a poškodené. Fény, žehličky a kulmy si vyberú svoju daň. Okrem týchto faktorov môžu byť vlasy s pribúdajúcim vekom krehkejšie.

Ďalšie príčiny suchých vlasov bez života sú často spôsobené vonkajšími faktormi alebo dokonca vlastným pričinením: zlý strih vlasov, trenie spôsobené nadmerným používaním kefy na vlasy, slnečné UV lúče, more a dokonca aj chlórovaná voda v bazénoch, podnebie (horúce a studené teploty), vykonávanie chemických úprav (trvalá na vlasy, farbenie, melír a pod.), používanie nevhodných produktov na vlasy, choroba a s ňou predpísané lieky.

Symptómy

Vlasy sú bez života a nemajú lesk, stráca prirodzenú elasticitu, krehké vlasy náchylné na štiepenie koncov, lámavé vlasy, na dotyk drsné vlasy.

Nutri-Restore línia

Kitoko Nutri-Restore spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Každý produkt bol vytvorený tak, aby omladzoval a posilňoval krehké, poškodené a chemicky ošetrené vlasy a zároveň zanechával vlasy obnovené a chránené pred ďalším poškodením.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 200ml, 450ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.