Kadernícky vozík Panda - New Genius

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
245 € 204,17 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
10.4.2024

Vozík New Genius  je riešením pre profesionálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vozík New Genius  je riešením pre profesionálov. Každý kaderník vie, aká dôležitá je efektívne organizovaná práca v kaderníctve. Vozík New Genius  je ideálne riešenie problému neporiadku v kaderníctve. Má mnoho priestranných zásuviek a priehradok. Váš pracovný priestor bude čistý a usporiadaný. Nábytok je vyrobený z pevného plastu.  

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Pohodlný.
  • Robustný.
  • Priestranný.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 43cm
Šírka: 42cm
Výška: 92cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.