Kadernícky vozík Panda - Jolly Injection

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
85,60 € 71,33 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Kadernícky vozíkJolly Injection  je jednoduchý pomocník pri farbení.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky vozík Jolly Injection  je jednoduchý pomocník pri farbení.rúčky na kefy a hrebene a poličku na poháre. Podnos vozíka je položený na kolieskach, takže ho môžete ľahko posúvať medzi pozíciami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpcové kadernícke vozíky
Hĺbka: 39cm
Šírka: 39cm
Výška: 90cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.