Kadernícky vozík Panda - Nice Excel Color

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
295 € 245,83 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
2.9.2024

Nice Excel Color je najnovší mobilný kadernícky vozík dostupný od renomovaného výrobcu, ktorým je nepochybne značka Panda.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nice Excel Color je najnovší mobilný kadernícky vozík dostupný od renomovaného výrobcu, ktorým je nepochybne značka Panda. Nábytok sa vyznačuje mimoriadne elegantnou líniou a vysokou kvalitou spracovania. 6 výsuvných zásuviek vám umožní uložiť všetko príslušenstvo a náradie, ktoré každý deň používate. Komfortná obsluha zvyšuje priestranná pracovná doska, držiak sušičky a odolné kolieska.

Vlastnosti

  • Elegantná línia.
  • Funkčnosť a kvalitné spracovanie.
  • 6 zásuviek na najpotrebnejšiu kozmetiku a doplnky.
  • Priestranná pracovná doska.
  • Držiak na fény.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 40cm
Šírka: 36cm
Výška: 87cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.