Kadernícky vozík Panda - New Modus Color Čierny

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
245 € 204,17 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.9.2024

Kadernícky vozík New Modus Color  je revolučný a multifunkčný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky vozík New Modus Color  je revolučný a multifunkčný. Vozík sa dokonale hodí pre každodennú profesionálnu prácu. Jeho hlavnou prednosťou je jedinečná praktickosť. S priestrannými zásuvkami a policami ľahko udržiava poriadok pracovných miest. Kadernícky vozík New Modus Color  má tiež originálny vzhľad a povesť najlepšieho kaderníckeho vozíka na trhu.

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Užitočný.
  • Dostatok priestoru pre zariadenia.
  • Moderný design.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna
Hĺbka: 33cm
Šírka: 34.5cm
Výška: 91.5cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.