Kadernícky vozík Panda - Rolex

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
210 € 175 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Kadernícky vozík New Rolex  je pomocník pre doplnky a kadernícku kozmetiku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky vozík New Rolex  je pomocník pre doplnky a kadernícku kozmetiku. Do jej priestranných zásuviek môžete vložiť všetko, čo potrebujete na kadernícke kúry. Vďaka kolieskam budete môcť vozík jednoducho presúvať medzi kreslami. Vozík je navyše vybavený madlom na sušičku, hrebene, kefy.

Vlastnosti

  • Plastové puzdro.
  • Priestranné zásuvky.
  • Držiak na sušičku a príslušenstvo.
  • Na kolesách.
  • Extrémne odolné.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 39cm
Šírka: 32.5cm
Výška: 86.5cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.