Kadernícky vozík Panda - Rialto

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
286 € 238,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.8.2024

Elegantný a veľmi funkčný kus nábytku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantný a veľmi funkčný kus nábytku. Je to štýlový a krásny doplnok do vašho salónu, ktorý bude tiež vykonávať veľmi užitočnú funkciu. Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, zásuvky z grafitového plastu.

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Elegantný.
  • Odolný.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 39.5cm
Šírka: 33cm
Výška: 92cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.