Kadernícky vozík Panda - Modus A Clock

229 € 190,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Vozík Modus A Clock  je ideálnou voľbou, ak vám záleží na oragnizovanosti a poriadku vo vašom salóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vozík Modus A Clock  je ideálnou voľbou, ak vám záleží na oragnizovanosti a poriadku vo vašom salóne. Vozík Modus A Clock  je ideálny pre všetky profesionálne práce. Pod zatvorený vozík sa skryje 6 pohodlných zásuviek, navyše má aj rukoväť na sušičky. Otočná a robustná konštrukcia zaisťuje výnimočnú praktickosť a životnosť mnoho rokov.

Vlastnosti

  • Praktický.
  • Štýlový.
  • užitočný.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 38cm
Šírka: 38cm
Výška: 90cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.