Kadernícky vozík Panda - Master

172 € 143,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Vozík Master  je praktický a elegantný vozík, čo výrazne uľahčuje organizáciu práce v každom kaderníckom salóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vozík Master je praktický a elegantný vozík, čo výrazne uľahčuje organizáciu práce v každom kaderníckom salóne. Veľké množstvo praktických zásuviek, ktoré umožňujú udržiavanie poriadku a skladovanie príslušenstva. Vozík Master je ideálny kus nábytku pre tých, ktorí ocenia užitočnosť a jemnosť v jednom.

Vlastnosti

  • Elegantné línie.
  • Praktické zásuvky.
  • Pohyblivá základňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 39cm
Šírka: 39cm
Výška: 86cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.