Kadernícky vozík Panda - Compatto

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
349 € 290,83 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Vozík Comapatto je reakciou na potreby tisícok kaderníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vozík Compatto je reakciou na potreby tisícok kaderníkov. Vozík je veľmi dôležitý, pretože každý prvok hrá dôležitú úlohu. Vozík Compatto rozhodne uľahčí vašu prácu. Vozík má praktické zásuvky, kde budete dávať všetky svoje nástroje. Robustná konštrukcia, estetický vzhľad a jednoduchá údržba, preto vozík Compatto je ideálnou voľbou pre váš kadernícky salón.

Vlastnosti

  • Pohodlný.
  • Robustný.
  • Veľa zásuviek.
  • Zjednodušenie práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 44cm
Šírka: 37cm
Výška: 90cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.