Kadernícky vozík Panda - Modus

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
155 € 129,17 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024

Vozík Modus  je ideálnou  voľbou, ak vám záleží na oragnizovanosti  a poriadku vo vašom salóne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky vozík Modus je revolučný  a multifunkčný.  Vozík sa dokonale hodí pre každodennú profesionálnu prácu.  Jeho hlavnou prednosťou je jedinečná praktickosť.  S priestrannými zásuvkami  a policami  ľahko udržiava poriadok pracovných miest. Kadernícky vozík Modus má tiež originálny vzhľad  a povesť najlepšieho kaderníckeho vozíka  na trhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 38cm
Šírka: 38cm
Výška: 90cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.