Kadernícky vozík Panda - Delati I

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
64,90 € 54,08 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
9.4.2024

Funkčný kadernícky vozík Delati I je ako stvorený na uloženie kaderníckych doplnkov a kozmetiky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkčný kadernícky vozík Delati I je ako stvorený na uloženie kaderníckych doplnkov a kozmetiky. Vďaka tomu, že je umiestnený na kolieskach, budete môcť vozík ľahko posúvať medzi pozíciami. Vozík je navyše vybavený držiakom na pohár a príslušenstvom.

Vlastnosti

  • Čierna farba.
  • Plastové puzdro.
  • 5 priestranných zásuviek.
  • Držiak na pohár a príslušenstvo.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické kadernícke vozíky
Hĺbka: 39cm
Šírka: 39cm
Výška: 84cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.