Vianočný balíček č.10 - Stylingový kit na vlasy - ASP Arte Kit II

36,90 € 30,75 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Stylingový kit II. na vlasy pre ženu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Fabulous Finish Hairspray 300ml Fixačný lak na vlasy ASP Kitoko Arte Fabulous Finish Hairspray poskytuje flexibilnú fixáciu a dokonalú ochranu pred vlhkosťou z prostredia a následným krepatením vlasov. Účes možno medzi jednotlivými aplikáciami jednoducho upravovať a meniť bežným spôsobom. Aj tento lak na vlasy, rovnako ako všetky produkty z radu Kitoko Arte, obsahuje bambucké maslo, ktoré predstavuje prirodzenú ochranu pred UV žiarením, čo ešte viac podčiarkuje jeho ochrannú funkciu. Vlasy si aj po aplikácii laku udržiavajú svoju prirodzenú pružnosť, pričom nedochádza k jeho postupnému odlupovaniu, ani tvorbe nevkusných nánosov.
  • Volumising Soufflé 250ml  Mimoriadne ľahká pena na vlasy ASP Kitoko Arte Volumising Souffle Mousse neobsahuje aerosóly, vďaka čomu dodá vlasom väčší objemplnší a hustejší vzhľad, pričom zachováva ich prirodzenú pružnosť. Vlasom tiež dodáva flexibilnú fixáciu pre jednoduché vytvarovanie účesu. V zložení vlasovej peny nájdeme množstvo prírodných zložiek, ktoré zvyšujú kondíciu a silu vlasov. Neoddeliteľnou súčasťou celého radu Kitoko Arte sú aj výťažky z afrického tulipánového stromu a bambucké maslo, ktoré na vlasoch vytvárajú prirodzený UV filter chrániaci účes pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.
  • Curl Booster 150ml -  Stylingový krém na zvýraznenie kučeravých vlasov Kitoko Arte Curl Booster Cream vylepšuje a dodáva tvar a detaily samotným kučerám a vlnám. Tiež predlžuje životnosť kučier. Výživné rastlinné zložky a vitamíny dodávajú vlasom potrebnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi, krepatením a vlhkosťou. Obsahuje výťažky z bambusu, ktoré dodávajú vlasom pevnosť, extrakt z afrického tulipánového stromu a vitamíny A a E. S použitím krému poskytnete kučeravým vlasom dodatočný objem.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2022
Balenie: 150ml, 250ml, 300ml
Darček pre: Ženu, Muža
Použitie: Styling
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.