Profesionálny hrebeň na vlasy so štilkou Jaguar - A530 8,25"

3,24 € 2,70 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2022

Ručne dokončený, vysoko tepelne odolný, zuby hrebeňa sú dokonalé zaoblené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte produkt na vlasy, ktorý vás jednoducho očarí už po prvom použití? V tom prípade máme pre vás jedinečné riešenie! Tupírovací hrebeň Jaguar – A530 je skvelou alternatívou do každého kaderníctva. Je vhodný pre všetky typy vlasov, čo je skutočne výhodné. Vyrobený je prírodného kaučuku, pričom má ionizačný povrch. Tupírovací hrebeň Jaguar – A530 je vysoko tepelne odolný a obsahuje zuby, ktoré sú na koncoch zaoblené. Vďaka tomu je tento produkt na vlasy šetrný aj ku pokožke hlavy. Tak neváhajte a vyberte si z našej ponuky aj vy. Tupírovací hrebeň Jaguar – A530 máte možnosť zakúpiť za skutočne bezkonkurenčnú cenu!

Dodatočné parametre

Kategória: Tupírovacie hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.