Sada profesionálnych hrebeňov na vlasy Olivia Garden - C+I ST4

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
18,84 € 15,70 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Štvordielna sada profesionálnych karbónových hrebeňov na vlasy radu ST.

Detailné informácie

Podrobný popis

Túžite po sade hrebeňov, ktorá sa nachádza v praktickom balení a je skutočne cenovo výhodná? V tom prípade máme pre vás jedinečné riešenie! Sada hrebeňov ST obsahuje štyri profesionálne hrebene, ktoré sú vyrobené z ionizovaného karbónu. Ich povrch je antistatický, čo znamená, že sú vysoko odolné voči teplu, a to až do 230 °C. Sada hrebeňov ST je vhodná pre kadernícke salóny. Tieto produkty profesionálom umožnia jednoduchú prácu s vlasmi aj počas fénovania a manipulovania s horúcim vzduchom. Preto neváhajte a doplňte svoju zbierku produktov na vlasy o túto jedinečnú sadu hrebeňov ST. Svoj výber jednoznačne neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Sady hrebeňov
Farba: Čierna
Materiál: Karbón
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“