Profesionálny hrebeň na vlasy Jaguar - A500 7,25"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
3,12 € 2,60 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Ručne dokončený, vysoko tepelne odolný, zuby hrebeňa sú dokonalé zaoblené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hrebeň Jaguar – A500 je skvelou alternatívou pre všetky kadernícke salóny. Ide o vysoko tepelne odolný produkt, ktorý je maximálne šetrný k pokožke hlavy. Dôkazom sú zaoblené zuby. Hrebeň Jaguar – A500 je v čiernej farbe. Je ručne dokončený a využíva sa pri zastrihávaní vlasov. Profesionáli si tento jedinečný produkt ihneď obľúbili. Práve preto je dnes súčasťou mnohých kaderníckych salónov. Ergonomické držanie zvýši efektivitu pri práci, vďaka čomu kaderníci ušetria množstvo času. Hrebeň Jaguar – A500 sa dokonale drží v ruke a mnohí profesionáli potvrdili, že sa s týmto hrebeňom pracuje skutočne komfortne.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Ionizačný
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.