Profesionálny hrebeň na vlasy Jaguar - A520 6,75"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
3,72 € 3,10 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Ručne dokončený, vysoko tepelne odolný, zuby hrebeňa sú dokonalé zaoblené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aj napriek tomu, že hrebene sú pre niektorých ľudí úplná banalita, nie vždy to tak musí byť. Kadernícke salóny sa bez tohto produktu jednoducho nezaobídu. Vďaka hrebeňu Jaguar – A520 vyzerá výsledný účes maximálne dokonale. Vysoká odolnosť, zaoblené zuby a precízne prevedenie. To všetko tento jedinečný hrebeň spĺňa. Okrem iného, využiť sa dá nielen v kaderníckych salónoch, ale tiež aj v domácnosti, kde sa vždy zíde a splní svoj účel. Hrebeň Jaguar – A520 je možné zakúpiť u nás za skutočne výhodnú cenu, ktorá je bezkonkurenčná. Preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky už dnes. Svoj výber jednoznačne neoľutujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Ionizačný
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.