Profesionálny hrebeň na vlasy Jaguar - A505 7,25"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
3,36 € 2,80 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Ručne dokončený, vysoko tepelne odolný, zuby hrebeňa sú dokonalé zaoblené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte ideálny produkt do vášho kaderníckeho salónu? Hrebeň Jaguar – A505 je skvelým riešením! Tento jedinečný produkt spája v sebe vlastnosti, ktoré zaručujú kvalitný výsledok. Vysoká odolnosť voči teplu, ručne dorobený hrebeň, zaoblené zuby a vysoká šetrnosť k pokožke hlavy. Hrebeň Jaguar – A505 sa využíva pri strihaní vlasov. Ide o produkt, ktorý spĺňa nielen tu praktickú, ale aj estetickú stránku. Zakúpiť ho môžete v elegantnej čiernej farbe a precíznom prevedení. Preto neváhajte a vyberte si z našej ponuky už dnes. Hrebeň Jaguar – A505 máte možnosť zakúpiť za skutočne bezkonkurenčnú cenu, čo sa jednoducho oplatí!

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Ionizačný
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.