Lak na vlasy proti vlhkosti ASP - Fabulous Finish 300ml

16,10 € 13,42 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Fixačný lak na vlasy bojujúci proti vlhkosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fixačný lak na vlasy ASP Kitoko Arte Fabulous Finish Hairspray poskytuje flexibilnú fixáciu a dokonalú ochranu pred vlhkosťou z prostredia a následným krepatením vlasov. Účes možno medzi jednotlivými aplikáciami jednoducho upravovať a meniť bežným spôsobom. Aj tento lak na vlasy, rovnako ako všetky produkty z radu Kitoko Arte, obsahuje bambucké maslo, ktoré predstavuje prirodzenú ochranu pred UV žiarením, čo ešte viac podčiarkuje jeho ochrannú funkciu. Vlasy si aj po aplikácii laku udržiavajú svoju prirodzenú pružnosť, pričom nedochádza k jeho postupnému odlupovaniu, ani tvorbe nevkusných nánosov.

Prípravky na vlasy v spreji predstavujú asi najjednoduchší spôsob, ako ich aplikovať. Lak Kitoko Arte Fabulous Finish Hairspray nie je výnimkou. Pred použitím ho stačí pretrepať a nastriekať na suché vlasy zo vzdialenosti cca 25 - 30 cm. Jeho zloženie zabezpečuje rýchle zasychanie na vlasoch a rovnako jednoduché je aj jeho odstránenie, stačí ho iba vyčesať pomocou hrebeňa či kefy.

Fixačný lak na vlasy so silnou ochrannou funkciou by nemal chýbať vo vašej domácej kozmetickej skrinke a už vôbec nie v profesionálnom vlasovom štúdiu. Kitoko Arte Fabulous Finish Hairspray rozhodne nebude krokom vedľa.

Návod na použitie

Rovnomerne nastriekajte na vlasy vo vzdialenosti 30cm pri konečnej úprave pre lepšiu fixáciu. Vhodný pre každodenné použitie.

Vlastnosti a výhody

  • Vysokoefektívne profesionálne stylingové produkty pre pravých profesionálov.
  • Produkty obsahujú výťažky z prírodných afrických rastlín.
  • UV ochrana a technológia elektrónových prijímačov.
  • Vysoko pokrokové zloženie, obsahuje viac ako 90% prírodne získaných zložiek.
  • Udržujú vlasy zdravo vyzerajúce a vo výbornej kondicií.
  • Predchádza a chráni vlasy pred voľnými radikálmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Laky na vlasy
Objem: 300ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.