Sprej na vyrovnávanie pórovitosti vlasov ASP - pH Rebalancer 250ml

16,56 € 13,80 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Sprej na vyrovnanie pórovitosti vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Problémy s vlasmi a pokožkou hlavy sú často spôsobené viacerými faktormi, čo si vyžaduje komplexný prístup k ich odstráneniu. Sprej na vlasy ASP Kitoko Active pH Rebalancer je práve takýto komplexný prípravok. Bezoplachový sprej vyrovnáva pórovitosť vlasov a obnovuje ich prirodzené pH po chemickom ošetrení vlasovými prípravkami. Vlasom tak prinavráti prirodzenúhebkosť, lesk a poddajnosť. Je pritom vhodný na všetky typy vlasov.

Všetko sa to deje vďaka jeho zloženiu, ktoré je bohaté na mnohé prírodné zložky. Najznámejším je bambucké maslo, ktoré plní funkciu prirodzeného UV filtra pred UV žiarením, ktorého pôsobenie výrazne oslabuje vlasy. Nechýbajú však ani výťažky zo zeleného čaju, afrického tulipánového stromu, datlí či vitamíny A a E, ktoré všetky spoločne prispievajú k podpore rastu silných a zdravých vlasov. Jeho zloženie, samozrejme, chráni samotnú farbu vlasov.

Použitie spreja je veľmi jednoduché, aj vďaka jeho bezoplachovej funkcii. Stačí rovnomerne naniesť na celý povrch vlasov a nechať zaschnúť. Vlasy je potom možné upravovať štandardným spôsobom. Jeho použitie zvládnete v pohodlí domova, ale nestratí sa ani v profesionálnom vlasovom salóne. Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfátyparabenysilikónyvoskyminerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry na regeneráciu vlasov
Objem: 250ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.