Sprej na poškodené vlasy ASP - Restructurant 250ml

16,56 € 13,80 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Bezoplachová vlasová kúra pre opravu štruktúry poškodených vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezoplachová kúra na vlasy ASP Kitoko Active Restructurant, ktorá lieči a vyživuje lámavé a zničené vlasy po používaní chemických prípravkov. Vlasy hydratuje, dodáva im potrebnú silu, uľahčuje rozčesávanie a bráni ich zamotávaniu. Tiež prispieva k zdravej pokožke hlavy, vďaka čomu tak vzniká príjemné prostredie pre rast zdravých a silných vlasov. Keďže, okrem ďalších funkcií, bojuje so zvyškami chemických prípravkov, v jej zložení nenájdeme žiadne škodlivé parabény, silikóny, sulfáty, vosky či minerálne oleje.

Práve naopak, je plná výťažkov z prírodných zdrojov, medzi ktoré nepochybne patrí baobab, ibištek, zelený čaj či bambucké maslo. Tie spoločne bojujú proti vypadávaniu vlasov a podporujú ich zdravý rast a pevnosť. Tu však ani náhodou nekončíme. Panthenol (vitamín B5), alantoín a technológia elektrónových prijímačov poskytujú vlasom ochrannú funkciu pred vonkajšími vplyvmi, najmä škodlivým UV žiarením. Skrátka jednoduchý prípravok pre jednoduché použitie, avšak s bohatým zložením pre zdravé a silné vlasy.

Použitie vlasovej kúry ASP Kitoko Active Restructurant bez obáv zvládnete v domácich podmienkach, ale výborne sa tiež hodí pre profesionálnu starostlivosť v kaderníckom salóne. Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfátyparabenysilikónyvoskyminerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry na regeneráciu vlasov
Objem: 250ml
Problematika: Regenerácia vlasov, Suché a oslabené vlasy
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.