Kondicionér na lupiny a svrbivú pokožku ASP - Dandruff Control

od 16,56 € od 13,80 € bez DPH

Zvoľte variant

Kondicionér na lupiny a svrbivú pokožku hlavy.

andopa free popis

Detailné informácie

Variant: 250ml
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do: 27.2.2024
16,56 €
13,80 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 27.2.2024
37,63 €
31,36 € bez DPH

Podrobný popis

Kondicionér na vlasy ASP Kitoko Dandruff Control prispieva k detoxikácii vlasov, ktorá vedie k odstráneniu prirodzených nečistôt a zvyškov kozmetických prípravkov, ktoré v nich mohli zostať. Základným stavebným prvkom kondicionéru bojujúceho proti lupinám je klimbazol, ktorý pôsobí proti hubovým onemocneniam, infekciám kože a samotnej tvorbe lupín a ekzémov. Tiež zmierňuje svrbenie a podráždenie pokožky. Nie je to však jeho jediná zložka a spolu s ďalšími výťažkami prispieva k zlepšeniu hydratácie a celkovej podpore rastu vlasov. To podporuje zelený čaj, bambucké maslo, decolene, glycol či vitamíny A a E.

V neposlednom rade je dôležitá aj jeho ochranná funkcia. Tá je tvorená špeciálnou formulou pre ochranu farby vlasov a tiež technológiou elektrónových prijímačov, ktorá predstavuje UV ochranu a znižuje elektrizovanie vlasov. Čo by ste však v kondicionéri Kitoko Dandruff Control hľadali zbytočne, sú chemické látky ako parabény, silikóny, sulfáty, vosky a minerálne soli, ktoré majú na vlasy nepriaznivé účinky.

Použitie kondicionérov sa vo všeobecnosti odporúča po každom umytí vlasov a inak tomu nie je ani pri ASP Kitoko Dandruff Control. To je ďalší z dôvodov, prečo si tento prípravok zaobstarať do domácej kaderníckej výbavy. Rovnako skvele však poslúži aj v profesionálnom vlasovom štúdiu.

Všetky výrobky obsahujú viac ako 90% prírodných výťažkov, neobsahujú žiadne sulfáty, parabeny, silikóny, vosky, minerálne oleje a chlorid sodný. všetky výrobky sú tiež bezsulfátové a bezparabenove.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme kondicionér na vlasy - kondicionér poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou - kondicionér poriadne zmyjeme vodou.

Kondicionér odporúčame používať vždy po použití šampónu. Po zmytí kondicionéru použite tónikum na lupiny a svrbivú pokožku Dandruff Control.

Príčiny

Vrchná vrstva kože je známa ako epidermis a ako všetky bunky v tele sa neustále obnovuje. Ploché kožné bunky sa tlačia nahor a nakoniec odumierajú a padajú. Pokožka hlavy nie je iná. Niekedy je však na pokožke hlavy nadmerné množstvo prirodzene prítomných mikroorganizmov, ktoré narúšajú bežný proces a rovnováhu. Táto prirodzená funkcia vylučovania buniek sa zrýchľuje, čo spôsobuje, že sa bunky vynárajú na povrch v skupinách, a nie oddelene. Tieto skupiny buniek sa tvoria ako lupiny, ktoré sú tiež známe ako seborea.

Ďalšie príčiny suchých vlasov bez života sú často spôsobené vonkajšími faktormi alebo dokonca vlastným pričinením: zlá strava a citlivosť na kvasinky, nedostatok zinku a vitamínov B, podmienky nízkej vlhkosti, suchý vzduch z kúrenia, používanie nevhodných produktov na vlasy, stres a choroby.

Symptómy

Pri závažných, pretrvávajúcich ochoreniach lupín sa odporúča lekárska pomoc. Pokožka hlavy môže vyzerať mastne alebo sucho, je náchylná na svrbenie, Pokožka hlavy sa môže zdať napnutá, červená a fľakatá. Pociťujeme nepríjemné brnenie alebo bolesť. Preukázateľné biele šupinky na tmavom oblečení.

Dandruff-Control línia

Kitoko Dandruff Control spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Produkty Dandruff-Control boli vytvorené na zníženie podráždenia a zápalu pokožky, a tiež opätovnému zabráneniu podráždenia pokožky hlavy, pretože majú antibakteriálny a protiplesňový účinok. Purifying Cleanser je špeciálne navrhnutý tak, aby jemne detoxikoval vlasy a odstránil všetky známky nepriaznivého nahromadenia produktu.

Electron Acceptor Technology®

Electron Acceptor Technology® je konečná odpoveď. Táto jedinečná zmes antioxidantov (karité, zelený čaj, vitamíny A a E) sa špecificky zameriava na voľné radikály, „prijíma“ alebo spája „nespárované“ elektróny, čím zastavuje reťazovú reakciu ďalšieho rozpadu väzby. Táto jedinečná technológia ASP® zabraňuje poškodeniu štruktúry vlasov a chráni ich pred poškodením, čím pomáha maximalizovať ich prirodzené zdravie a krásu.

electron acceptor technology andopa sk

Vlastnosti línie Kitoko

  • Luxusná rada exkluzívnych produktov pre použitie v salónoch a na doma.
  • Liečivé produkty ktoré pomáhajú suchým, jemným a chemicky zničeným vlasom.
  • V línií sú obsiahnuté produkty pre problémy s pokožkou hlavy.
  • Profesionálne produkty ktoré nenájdete v žiadnom obchode.
  • Jedinečné zloženie antioxidantov, ktoré predchádzajú poškodeniu vlasov (chráni ich a maximalizuje zdravie).
  • Nízke pH zloženie zabezpečuje zdravú pokožku hlavy a nádherné zdravé vlasy.
  • Žiadny z produktov Kitoko neobsahuje sulfáty, silikóny, parabeny, vosky a minerálne oleje.
  • Línia Kitoko ponúka riešenie pre každého zákazníka a jeho špecifický problém.
  • Šetrné voči životnému prostrediu a vlasom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kondicionéry na odstránenie lupín a mastnoty vo vlasoch
Objem: 250ml, 1000ml
Problematika: Lupiny vo vlasoch a svrbivá pokožka
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.