Maska na rovné vlasy Jean Paul Myné - Ocrys Bandha 250ml

31,33 € 26,11 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Až 96% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Maska je určená na hydratáciu, skrotenie a výživu rovných vlasov. Vďaka prírodným aktívnym zložkám robí prirodzene rovné vlasy lepšie zvládnuteľnými, kontroluje ich dĺžky a vyrovnáva vlasové vlákno.

Komplex hydrolyzovaných rastlinných olejov: okrem iných zložiek prírodného pôvodu tento komplex so sebou prináša všetku energiu enzymaticky aktivovaných mandľových, olivových, ľanových a borákových olejov, vybraných pre svoj vysoko výživný obsah mastných kyselín. V rade Bandha komplex zvyšuje elasticitu vlasov a reguluje krepovatenie vďaka schopnosti olejov hlboko prenikať do vlasov. Zvyšuje hydratáciu v dĺžkach, skrotí celú štruktúru vlasov.

Vlastnosti produktu

  • Hydratuje.
  • Krotí.
  • Dodáva lesk.
  • Vyrovnáva vlasové vlákno.
  • Uľahčuje vytváranie hladkých štýlov.

Návod na použitie

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme masku na vlasy - masku poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou - masku poriadne zmyjeme vodou.

Línia Bandha

Bandha je výraz v jóge pre „spojenie“, „spojiť sa“ a opisuje polohy, v ktorých sú ovládané určité orgány alebo časti tela. To je to, čo inšpirovalo názov línie, špeciálne vyvinutej na kontrolu a bezchybné definovanie rovných vlasov.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na uhladenie vlasov
Objem: 250ml
Problematika: Na uhladenie vlasov
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko

Ocrys - Tutoriál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.