Sada kief Olivia Garden - Nanothermic Ružová 4ks

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
59,90 € 49,92 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Limitovaná edícia – profesionálne kefy na rozčesávanie vlasov nylonovými štetinami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak túžite po dokonalom rozčesávaní vlasov a tých najštýlovejších účesoch, máme pre vás riešenie! Jedinečná sada THINK PINK obsahuje profesionálne kefy, ktoré sa využívajú na rozčesávanie vlasov. Sada THINK PINK je mimoriadne šetrná k vlasom a pokožke hlavy. Kefy sú vybavené nylonovými štetinami, vďaka čomu sa tieto produkty považujú za vysoko kvalitné. Sada THINK PINK sa využíva pri fénovaní vlasov, pričom je teplo rozdelené po celej dĺžke keramického valca. Dokonca, majú ergonomický tvar, čo vám zaručí pri práci vysokú efektivitu a kefa sa vám nebude v ruke šmýkať. Preto neváhajte a zakúpte si túto limitovanú edíciu už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Ružová
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“