Kefa na vlasy Olivia Garden - Fingerbrush Combo Medium

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
13,30 € 11,08 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Antistatická fúkacia kefa na vlasy s pružnými voľnými koncami pre prirodzený styling.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto známa kefa ľahko rozčesáva každý typ vlasov, takže každý zákazník si príde na svoje. Je ideálna na to, aby pomohla vašim klientom získať lesklé a zdravé vlasy, po ktorých túžia, pretože vo vlasoch šíri prírodné oleje z pokožky hlavy. Pomôže vám rozčesať vlasy, postarať sa o ne a vytvorí dokonalý konečný dotyk prirodzeného vlnitého štýlu. Navyše poskytuje jedinečný pocit na hlave pri masáži vlasovej pokožky... Pretože aj vlasy si zaslúžia svoj každodenný komfort!

Vlastnosti

  • Rozčesáva vlasy bez bolesti.
  • Perfektná pre každý typ vlasov.
  • Mix kančích a nylonových štetín.
  • Tvarovaná pre skvelú masáž hlavy.
  • Očarí každého vďaka unikátnemu dizajnu.
  • Ľahko predajná v salóne.
  • Kvalita v skvelej cene.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na každodenné použitie
Farba: Čierna
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“