Kefa na vlasy Olivia Garden - Nanothermic Shaper Square

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
od 13,45 € od 11,21 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálna vyhrievacia kefa na vlasy. Hranaté telo umožňuje väčšiu reguláciu ťahu.

Detailné informácie

Variant: 20mm
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
13,45 €
11,21 € bez DPH
Variant: 30mm
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
14 €
11,67 € bez DPH
Variant: 40mm
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
15,60 €
13 € bez DPH
Variant: 50mm
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
17,75 €
14,79 € bez DPH

Podrobný popis

Kefa na vlasy NT SHAPER SQUARE je profesionálna kefa, ktorá je určená na úpravu vlasov. Výhodou je, že obsahuje hranaté telo, čo umožňuje väčšiu reguláciu ťahu. Táto jedinečná kefa je vhodná najmä na kučery a vlny, pričom dodáva vlasom prirodzený objem. Je skvelým pomocníkom v kaderníckych salónoch a profesionáli tento produkt jednoducho zbožňujú. Pri výrobe tejto kefy bola použitá technológia Tourmaline Ion, ktorá dodáva lesk a zabraňuje elektrizovaniu vlasov. Okrem iného, kefa na vlasy NT SHAPER SQUARE má v ergonomicky tvarovanej rukoväti aj vsadený výsuvný hrot, ktorý slúži na oddelenie prameňov vlasov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na kučery a vlny
Farba: Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“